Profesjonaliści wybierają nas!

l.s.lembau@gmail.com

Budowa dachów

Firma LEMBAU wykonuje kompleksowe roboty budowlane w zakresie ochrony budynków przed działaniem warunków atmosferycznych – hydroizolację i ocieplanie dachów płaskich i spadzistych na obiektach przemysłowych i użytkowych. Stosujemy najnowsze technologie budowlane oraz korzystamy z bogatego doświadczenia naszych inżynierów przy opracowywaniu rozwiązań łączenia różnych materiałów.

Instalacja urządzeń

Dach współczesnego budynku – to skomplikowana konstrukcja inżynierska, w której umieszczono wiele systemów ważnych dla długości życia budynku. Doświadczenie przy wykonywaniu prac remontowych pokazuje, że to właśnie miejsca połączeń urządzeń z dachem stanowią główną przyczynę jego przeciekania i zamarzania. Opracowane przez naszych specjalistów techniczne rozwiązania pozwalają zabezpieczyć zarówno montaż, jak i wymianę urządzeń bez uszkodzenia pokrycia dachowego.

Dachy spadziste

Dach spadzisty jest najbardziej rozpowszechnionym rozwiązaniem technicznym i dobrze sprawdza się w połączeniu z nieeksploatowanym pomieszczeniem na poddaszu. Lecz kiedy wynika potrzeba zapewnienia komfortowych warunków eksploatacji mansardowego poddasza, okazuje się, że stare technologie nie wystarczają. Specjaliści LEMBAU wiedzą, jak powinien wyglądać dach spadzisty XXI wieku.

Membrana gumowa

Pokrycia dachowe wykonane z zastosowaniem membrany gumowej EPDM i PVC dobrze sprawdzają się na płaskich dachach budynków przemysłowych. LEMBAU poleca ich zastosowanie, gdy w krótkim czasie trzeba wykonać hydroizolację budynku o dużej powierzchni.

Dachy odwrócone (zielone dachy)

Dzięki opracowaniu nowego typu polistyrenu ekstrudowanego specjaliści LEMBAU mają możliwość umieszczenia warstwy hydroizolacyjnej dachu w jego niższej części, najmniej podlegającej zmianom temperatur i mechanicznym uszkodzeniom, co pozwala nam wydłużyć dla Państwa termin usług gwarancyjnych.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH