Profesjonaliści wybierają nas!

l.s.lembau@gmail.com

Budowa fasad

Fasada budynku to nie tylko wizytówka obiektu, ale również skomplikowana inżynierska konstrukcja, która zapewnia ochronę pomieszczeń przed warunkami zewnętrznymi. Specjaliści LEMBAU opracowali znaczną ilość rozwiązań technicznych z zastosowaniem najnowszych technologii budowlanych oraz uwzględniając potrzebę zachowania historycznego wyglądu fasad zabytków architektury.

Ocieplanie fasad

W czasach, gdy oszczędzanie energii i przejście na alternatywne źródła zasilania jest koniecznością, kwestia ocieplania fasad nabiera priorytetowego znaczenia. Doświadczenie naszych specjalistów, żywo zainteresowanych budownictwem energooszczędnym, pozwoli Państwu uniknąć dodatkowych kosztów nie tylko na ogrzewanie, ale i coroczny remont fasad po zimie, wynikający z wcześniejszych błędów montażowych.

Restauracja zabytków

Restauracja zabytków architektury wymaga od budowniczych nie tylko zastosowania współczesnych technologii budowlanych, ale i profesjonalnej wiedzy o technologiach minionych stuleci. Bogate doświadczenie w takich pracach pozwala naszym specjalistom tchnąć nowe życie w stare budynki, będące ozdobą europejskich miast.

Płyty warstwowe

Wykorzystanie nowoczesnych płyt elewacyjnych w budynkach przemysłowych przynosi realne ekonomiczne korzyści podczas budowy oraz dalszej eksploatacji tylko wtedy, gdy ich montaż jest wykonany zgodnie z dokumentacją techniczną. System kontroli jakości wdrożony przez naszą kompanię gwarantuje przestrzeganie wszystkich norm budowlanych.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH